Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234
Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234

Auto Post Nedir?

Auto Post(otomatik paylaşım) 2017 yılının ilk aylarında Amerika’da bulunan bir yazılım şirketi tarafından kodlandı. Auto post sosyal pazarlama ve düzenli paylaşım için firmaların olmazsa olmazı haline geldi.

Auto Post ülkemizde henüz yaygın değil fakat auto comment(yorum) özelliğinin sık kullanıldığının farkındayız. Auto Post şimdilik instagram ve facebook için kullanılabilir durumdadır. İlerleyen süreç ne gösterecek bilinmez. Sosyal pazarlamada etkin olmanın altın kuralları vardır bunlardan biri paylaşım saatleridir. Paylaşım saatlerine dikkat etmezseniz paylaşımınız yüzlerce paylaşımın arasında kaybolup gidecektir ve istenilen etkiyi veremeyecek.

Instagram hesaplarınızı işletme hesabına çevirirseniz paylaşımlarınızın haftalık istatistiklerinden hangi gün ne kadar görüntüleme aldığınızı, takipçilerinizin paylaşımlarınıza verdiği reaksiyonları ölçebilirsiniz. Tam bu noktada auto post devreye giriyor. En etkili olduğunuzu düşündüğünüz saatlerde sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yapması için auto postunuzu ayarlayabilirsiniz. Ay boyunca hatta yıl boyunca bu saat aralıklarında paylaşımınız belirttiğiniz hashtagler altında sistem tarafından yapılacaktır.

Auto Post(otomatik paylaşım) Neden Gereklidir?

Instagram çok güçlü bir pazarlama aracı ve her an potansiyel müşteriye çevirebileceğiniz milyonlarca kullanıcı var. Özellikle son dönemde herbalife,yoga eğitmenleri,nefes eğitmenleri gibi sürekli paylaşım yapan ve potansiyel müşterilerini arayan hesaplar görmekteyiz. Auto post bu tip hesaplar için son derece kullanışlıdır. Atabileceğiniz oto yorum ve oto like sayesinde ortalama 50 profil görüntülemesi olan hesabınızı bir hafta içerisinde 1200-1300 aralığına çekmeniz oldukça kolay olacaktır.

Asistagram bu noktada devreye giriyor sizlere kısa vadede yapay popüler hesaplar yerine uzun vadede mutlu müşteriler vaad ediyor. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aylık auto post paketlerimiz için Instagram Paketler sayfasına göz atabilirsiniz.