Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234
Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234

E-Mail Marketing Nedir?

E-Mail pazarlama özellikle kurumsal pazarlama olarak değerlendirildiğinde çok etkili bir pazarlama silahıdır. Dönem dönem yaptığımız mailinglerde sosyal medyaya verdiğimiz reklamlardan daha keskin dönüşler aldığımız oluyor. Nasıl mı?

Hedef Her Zaman Doğru

Mailing yaparken öncelikle dikkat etmemiz gereken doğru ve işimize yarayacak olan e-mail adreslerini belirlemektir. Bir çok firma daha önceden kendisine sipariş geçmiş veya iş ortaklığında bulunmuş firmaların çalışanlarını hedef alır ve doğru hedeftir. Mailing yaptığınızda okundu oranının %100 olma ihtimali yoktur. Hedef her zaman en düşüktür yani 1000 kişilik bir mailing listenizde %27 ortalama yakalamanız başarılı olduğunuz anlamına gelecektir.

Mail adreslerini nasıl bulurum?

İnternette bir çok sitede satılık mail adresleri var. Bunlardan bir tanesini sizler için aldık test ettik ve yakın zamanda video ile paylaşım yapıp başarı oranını sizler ile paylaşacağız. İçerisinde 80.000 mail datası bulunmaktadır. Belki inanmayacaksınız ama 9.000 adet maili test ettik ve sadece 44 tane mailin okundu raporunu aldık. Bu %0.48 gibi bir rakama denk geliyor. Bu gerçekten çok kötü bu yüzden internetten satın aldığını mail adreslerine dikkat ediniz veya almamaya özen gösteriniz. Bulunduğunuz şehrin ticaret odaları veya bakanlığa bağlı çalışan diğer odalardan mail adreslerini alma şansınız vardır.

Siz bu konuda nasıl destek veriyorsunuz?

E-mail marketing konusunda şuan beraber çalışmakta olduğumuz bazı firmalar Mahan Air, Bookurflight.com, Andiratur, Transfer444 ve Mars Global şeklindedir. Baştan aşağı tüm süreçte destek veriyoruz. Öncelikle ücretsiz planlama yapıyoruz ve potansiyel müşteri ağınıza erişiyoruz size hedeflerimizden ve bu hedeflere ulaşabileceğimiz süreç hakkında detaylı bir sunum yapıyoruz. Onay vermeniz halinde projenizi başlatıyoruz. Projenin tasarım, yönetim, gönderilmesi ve içerik sağlanması tamamı tarafımızdan yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.