Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234
Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234

Network Paket Nedir?

Network Paket

Bu sayfayı okuduğunuza göre Instagram’da satış yapıyoruz veya satış yapmayı planlıyorsunuz. Instagram’da satış yapmak hem kolay hem zor eğer bu sayfaya instagramdan geldiyseniz aslında bu sistemin nasıl başarılı olduğunu zaten test etmişsiniz demektir. Önemli olan potansiyel müşterinizi dialog kurabilecek bir ortama sokabilmektir. Sonrası sizin satış yeteneğinize kalır.

Peki nedir bu paket?

Biz sizler sahte kullanıcılar ve beğeniler vaat etmiyoruz. Biz sizlere kendi sunucularımızda barındırdığımız Asistagram ile hesaplarınızın siz başka işlerle ilgilenirken sizin yerinize paylaşım yapıp, yorum atıp,like gönderip aynı zamanda hedef kullanıcıları takip etmenizi sağlıyoruz.

Müşterime en doğru nasıl ulaşırım?

Instagram’da milyonlarca etiket milyonlarca postun altında kaybolmak istemiyorsanız. En doğru ulaşım yöntemi otomatik yorum sistemidir. Otomatik yorum sisteminde belirttiğiniz şehirler,etiketler ve kişilere ulaşmak çok kolay. Sistemimiz sizin yerinize 7/24 yorum ve post atıp sizin ürünlerinizin tanıtımını yapıyor. Bu paneli tamamen siz yönetiyorsunuz. Biz size sadece kullanıcı açıyoruz.

Sistem güvenli mi?

Sistemimiz hiçbir verinizi kayıt altında tutmaz ve aynı zamanda asistagram yetkilileri sizlere şifreleriniz sormaz veya şifreleriniz kullanmaz. Bu yüzden tamamen güvenlidir.

İsteğim dışı hesabım kullanılacak mı?

Sistemimiz verilerinizi saklamadığı için sizlerin şifrelerinize ulaşıp isteğiniz dışı kullanmamız mümkün değildir. Şuan hali hazırda 22 kullanıcımız vardır.

Kurulum aşamasında yardım ediyor musunuz?

Evet. WhatsApp destek hattımızdan dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.