Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234
Çalışma Saatleri Pzt-Pzr 10:00-24:00
Email satis@asistagram.com WhatsApp! +90 555 172 2234

Instagram Otomasyon Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız! 

 

Asistagram Otomasyon Nedir?

Asistagram otomasyon hesaplarınızın 7/24 çalışıp organik takipçi ve etkileşim kazanmasını sağlar. Ayarlayacağınız etiket, lokasyon ve kişileri takip eden kullanıcıları otomatik takip eder, otomatik beğeni, otomatik direkt mesaj gönderir ve sizi geri takip etmeyen kullanıcıları otomatik takibi bırakır.

Gerekli ayarları yaptığınız takdirde 7/24 kendi kendine durmadan çalışan bir instagram hesabına sahip olursunuz. Bu otomasyon, sistem üzerinden otomatik paylaşım yapmanızı da sağlar. Belirlediğiniz tarih ve saat aralıklarında içeriklerinizi otomatik paylaşmaktadır.

Hangi sosyal medya platformları mevcuttur?

Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarında içeriklerinizin otomatik paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Otomasyon & bot sistemi şuan sadece instagram için geçerlidir.

Riskli midir?

Önerilen ayarlarda kullandığınız takdir de herhangi bir risk söz konusu değildir.

Ayarları yapamazsam?

Ayarları kendiniz yapamadığınız takdirde teknik ekibimize danışabilirsiniz. Ekibimiz ücretsiz profesyonel destek sağlamaktadır.

Nasıl satın alabilirim?

Satın almak için www.otomatikpaylasim.com adresine tıklayıp orada bulunan paketlerden size uygun olanı alıp başlayabilirsiniz.

Otomatik Yorum Nedir?

Belirlediğiniz yorumlar belirlediğiniz etiket,kişi veya şehir bilgilerine sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. İlgi çeken yorumların geri dönüşü olmaktadır. Bu yüzden sizlere yorum yazarken doğrudan ürün pazarlamanızı değil profil ziyaretinizi arttıracak yorumlar yazmanızı tavsiye ediyoruz.

Örnek olarak yapmış olduğumuz denemelerde Çok başarılı paylaşımlarınız var! Sizde bizim profilimizi ziyaret etmek ister misiniz? Paylaşımınız çok faydalı! Çok güzel gibi yorumlar hesabınıza tıklamaları arttırmaktadır. Profil ziyaretlerinde ürün içerikleri kaliteli olduğu takdirde satışa dönüşme ihtimali yükselecektir.

Çok önemli uyarı!

Otomatik yorum özelliğini amaçsız ve çok hızlı şekilde kullanan yorumcular spam yaptıkları gerekçesiyle 24 saatlik yorum engeline takılabiliyorlar. Bu yüzden aynı mesajı tekrarlayarak hızlı bir şekilde attırmak yerine önerilen ayarlarda 5 farklı mesaj yayınlamanız tavsiyemizdir.